Casall to jedna z najlepszych marek w kobiecym i męskim świecie fitnessu i szeroko pojętego czasu wolnego z już 20 -letnią tradycją... Casall zaskakuje prostotą, wygodą, bardzo kobiecymi elementami i szaloną praktycznością.
fit.pl
2006-02-21 00:00
Udostępnij
Wyjątkowość Casall
casall 1Casall to jedna z najlepszych marek w kobiecym ,i od niedawna, męskim świecie fitnessu, sportu, golfa i szeroko pojętego czasu wolnego z już 20-letnią tradycją... Podobnie jak Chanel w świecie mody, Casall zaskakuje prostotą, wygodą, bardzo kobiecymi elementami i szaloną praktycznością.

Firma z przedstawicielstwami w wielu krajach Europy i w USA, przyjęła w swojej filozofii 3 elementy, które bezkompromisowo przestrzega: design, jakość i funkcjonalność, czyli używanie najlepszych, najnowszych materiałów, wysokiej klasy, które powodują,casall 2 iż w strojach Casall czujemy się jak w „drugiej skórze”.

Kolekcje Casall, które obejmują stroje do fitnessu, mind & body, golfa, pływania, biegania, na rower, cieplutkie kamizelki i bluzy z flisu przydatne na i po nartach,  fitnessie oraz akcesoria - plecaki, torby, daszki, czapki, klapki, bidony do picia, skarpetki, ba – nawet maty do jogi w wygodnym pokrowcu oraz bieliznę sportowa, adresowane są dla współczesnej, wysportowanej i wymagającej kobiety. Wszystkie z oferowanych przez firmę modeli szyte są po wielu próbach praktycznych, i po konsultacjach z instruktorkami fitness, zawodniczkami grającymi w golfa, z najwyższej klasy materiałów (Modal, Tactel, Sensitive, Meryl, Lycra) zachowujących elastyczność, funkcje oddychania i wchłaniania potu.

2006 rok zaskoczy nas ciekawą kolorystyką : od barw klasycznych, jak obowiązkowa w tym roku - biel, czerwień, czerń przezcasall 3 pastelowe róże, seledyny, żółcie i brązy, po motywy dżungli np. pantera. Kroje proste, choć czasami z lekka wyrafinowane.

Powiem tak, kto raz założy Casall nie chce się już z ta marką rozstać. Sama, a należę do wymagających nie tylko w wyborze garderoby, kiedy przed 7 laty pierwszy raz „zdobyłam” top Casall , prezentuję przy okazji rożnych publikacji jakoś nie przypadkowo autfity casall , a w mojej fitnesowej garderobie zdecydowaną większość stanowią rzeczy i akcesoria właśnie tej firmy. Czujemy się w wyrobach tej firmy naprawdę jak w drugiej skórze, eleganckiej, funkcjonalnej i co najważniejsze - szalenie wygodnej. Sprawia to jeszcze większą radość w obcowaniu z ruchem.

Niebawem będzie można zobaczyć i zamawiać wybrane z kolekcji modele również w Polsce i być może na stronie www.fit.pl.

Redaktor Naczelna
dr Jolanta Ignaszewska - Kühbauch
www.fit.pl