Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: suplementacja dla kobiety aktywnej

Możesz spokojnie połączyć dwa suplementy, ja tak robiłam jak ćwiczyłam Brałam l-karnityne i kreatyne z serii 5 fit energy +. Fajnie wykształciłam sobie ciało

też korzystam z 5 fit energy + l -karnityna i moje ciało również zmieniło sie odkąd regularnie przy tym ćwiczę, efekt szybko się pojawił.

Moja droga koleżanko , może zapytaj dietetyka by polecił Ci jakiś fajny suplement . Mój trener personalny polecał swoim podopiecznym therm line fast , To był suplement z pieprzem kajeński , pokrzywą która rewelacyjnie usuwała toksyny z organizmu.

suplementacja dla kobiety aktywnej

polecam dla kobiety rano jak wstanie , kawak 2kostki cukru brazowego z lkarnityna i po 5min jazda na rowerze interwalowo. Tak schydla z 67kg do 52 zona mojego kolegi. Jadla regularnie 5 posilkow w malych porcjach przez caly dzien. Zajelo jej to 4 miesiace. Nie trenowala na silowni.
    Делаю сайты тут...

czyLG Swift to bкdzie dobry wybуr dla kobiety 21 letniej? Czy moїe radzicie jaki¶ inny model? Chciaіbym jej sprawiж prezent na urodziny i zastanawiam siк nad modelem. My¶licie, їe jej siк spodoba?

Pozdrawiam.
    Делаю сайты тут...

zalezy jaki cel ma Twoja zona czy tylko chce schudnac, czy schudnac i poprawic wyglad?
    Делаю сайты тут...

Niestety zaden z laptopow HP nie figuruje juz na stronie producenta... szukam laptopa HP bo juz na takim pracowalem i spisywal sie bez zastrzezen. Czy moglibyscie polecic cos z obecnej oferty HP ?
    Делаю сайты тут...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów