Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: suplementacja dla kobiety aktywnej

Możesz spokojnie połączyć dwa suplementy, ja tak robiłam jak ćwiczyłam Brałam l-karnityne i kreatyne z serii 5 fit energy +. Fajnie wykształciłam sobie ciało

Junior Member
    też korzystam z 5 fit energy + l -karnityna i moje ciało również zmieniło sie odkąd regularnie przy tym ćwiczę, efekt szybko się pojawił.

Moja droga koleżanko , może zapytaj dietetyka by polecił Ci jakiś fajny suplement . Mój trener personalny polecał swoim podopiecznym therm line fast , To był suplement z pieprzem kajeński , pokrzywą która rewelacyjnie usuwała toksyny z organizmu.

Junior Member

suplementacja dla kobiety aktywnej

polecam dla kobiety rano jak wstanie , kawak 2kostki cukru brazowego z lkarnityna i po 5min jazda na rowerze interwalowo. Tak schydla z 67kg do 52 zona mojego kolegi. Jadla regularnie 5 posilkow w malych porcjach przez caly dzien. Zajelo jej to 4 miesiace. Nie trenowala na silowni.
    Делаю сайты тут...

Junior Member

czyLG Swift to bкdzie dobry wybуr dla kobiety 21 letniej? Czy moїe radzicie jaki¶ inny model? Chciaіbym jej sprawiж prezent na urodziny i zastanawiam siк nad modelem. My¶licie, їe jej siк spodoba?

Pozdrawiam.
    Делаю сайты тут...

Junior Member

zalezy jaki cel ma Twoja zona czy tylko chce schudnac, czy schudnac i poprawic wyglad?
    Делаю сайты тут...

Junior Member

Niestety zaden z laptopow HP nie figuruje juz na stronie producenta... szukam laptopa HP bo juz na takim pracowalem i spisywal sie bez zastrzezen. Czy moglibyscie polecic cos z obecnej oferty HP ?
    Делаю сайты тут...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów